logo Ostravské městské lesy a zeleň a.s.

 

 

ACOUSTIC IRISH V BĚLSKÉM LESE25.07.2012

Společnost Ostravské městské lesy a zeleň, s.r.o. zahájila, u příležitosti 20ti letého výročí založení společnosti, oficiálně návštěvnickou sezonu 2012 akcí pro veřejnost: „Probouzení lesa“, při které v areálu městských lesů 27. 4. 2012 vystoupila ostravská skupina Acoustic Irish.
 

Návštěvníci dostali mimo jiné možnost shlédnout výstavu fotografií předního českého fotografa Herberta Thiela, který svou celoživotní fotografickou kariéru zasvětil právě lesu.
 

Během programu, který návštěvníky bude provázet celý rok 2012, bychom rádi prezentovali les a lesní prostředí jako přirozené a skvělé místo s osobitým a nezaměnitelným kouzlem pro umění, kulturu, zábavu, odpočinek, sport...

Acoustic Irish Tato kapela Vás překvapí již při poslechu prvních tónů, usmíváte se a máte pocit, že jste najednou ve svých snech zabloudili do pohádkového světa se skřítky, vílami a jinými potvůrkami. Vše je podtrhnuto kytarou a milým zpěvem Davida Vysloužila, líbeznými tóny nástroje whistle a příčné flétny Petry Olajcové, která Vás svým zpěvem totálně odzbrojí. Nakonec tady máme bicí, djembe a (mistři bubeníci prominou) jiná „udělátka”, mladého, talentovaného bubeníka, Kuby Tenglera, které podtrhují krásu pohádkově líbezných tónů nezaměnitelné kapely Acoustic Irish. Kapela vznikla na podzim roku 2008 a vznikla z touhy dělat muziku napříč žánry.